Czym jest dekoracja światłem?

 

Jest to oświetlenie ścian oraz elementów (najczęściej wnętrza) sali światłami najczęściej typu LED uzyskując wspaniałą i niepowtarzalną kolorystykę ścian, sufitów oraz całej sali. Dekoracja Światłem jest to coraz częściej pojawiającą się dekoracją na weselach, bankietach, imprezach firmowych – głównie za prostotę i wspaniały efekt, nadając przyjęciu wyjątkowości, elegancji i klasy. Jeśli chcecie Państwo całkowicie zaskoczyć gości, tworząc przy tym niepowtarzalny klimat oraz wspaniały efekt wizualny to dekoracja światłem jest dla Was. Coraz częściej młode pary wybierają tą formę dekoracji, ponieważ daje wspaniały efekt i praktycznie nieograniczone możliwości kolorystyczne.

Czemu warto zdecydować się dekorację ?

 

Odpowiedzi na to pytanie jest mnóstwo, jednak najczęściej pojawią się dwie – aby nadać sali wspaniały klimat oraz aby fotograf mógł zrobić fantastyczne zdjęcia z niepowtarzalnym tłem, które na bardzo długo zostają w naszej pamięci. Dopasowujemy dekorację do indywidualnych potrzeb klientów, tak aby efekt idealnie współgrał z salą.

Skontaktuj się z nami w dziale KONTAKT, napisz czego dokładnie oczekujesz (dokładna data DD.MM.RRRR, jaka impreza, ile osób, ile godzin oraz inne istotne informacje), a wycenimy imprezę indywidualnie lub wyślemy cennik.

Facebook