Pakiet dodatków

Dlaczego warto?

W naszej ofercie również pakiety dodatków dzięki, którym możecie Państwo uczynić ten jedyny dzień w życiu jeszcze wspanialszym!

A co jeśli mamy już innego Zespół / DJ-a na wesele ?

Możecie Państwo zamówić sam pakiet dodatków!

TANIEC W CHMURACH + PIROTECHNIKA

Jedna z najwspanialszych dekoracji 1 tańca, która sprawi, że wszyscy goście będą pozytywnie zaskoczeni, a Państwo będziecie mieli cudowny zdjęcia z wesela na wiele lat. Dodatkowym elementem, który “podkręca” atmosferę jest dobrze dobrana pirotechnika sceniczna. Dzięki profesjonalnym zdalnie uruchomionym sztucznym ogniom Wasz 1 taniec będzie wyglądał jak bajki! Efekt “WOW” gwarantowany.

NAPIS LOVE + SERCE

Trudno sobie wyobrazić fajniejszą dekorację niż napis LOVE + SERCE o wysokości 100 x 500 cm długości na naszej sali weselnej! Napis jest wykonany w technologi LED, więc może świecić na wiele kolorów. Posiada aż 44 programy świecenia (miganie, zmienianie kolorów itd.). Doda uroku nawet najpiękniejszej sali weselnej, sprawi, że goście będą z zachwytem fotografować się przy nim. Dzięki napisowi LOVE będziemy mieli również efektowne tło do zdjęć i filmu!

Dekoracja sali światłem

Czemu warto zdecydować się dekorację ?

Odpowiedzi na to pytanie jest mnóstwo, jednak najczęściej pojawią się dwie – aby nadać sali wspaniały klimat oraz aby fotograf mógł zrobić fantastyczne zdjęcia z niepowtarzalnym tłem, które na bardzo długo zostają w naszej pamięci. Dopasowujemy dekorację do indywidualnych potrzeb klientów, tak aby efekt idealnie współgrał z salą.

Wytwornica baniek mydlanych

Dzięki efektownym bańkom mydlanym kompletnie zaskoczycie gości, a dzieci będą miały niesamowity ubaw. Efektowna dekoracja do pierwszego tańca oraz wolnych tańców!

W pakiecie taniej!

Korzystając z pakietu usług dostajecie Państwo bardzo dobry rabat. W sprawie dostępności pakietu oraz ceny prosimy o zapytanie w dziale KONTAKT

Facebook