Dj na wesele

To bardzo ważne, aby wybrać odpowiedniego Dj na Wesele, ponieważ często jest to jeden z ważniejszych wyborów przy organizacji wesela. Dobry Dj na wesele powinien wyróżniać się dużym doświadczeniem oraz zaangażowaniem, aby indywidualnie podejść do każdego klienta.

dj na wesele warszawa

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie muzycznym oraz nagłośnieniu, sala będzie odpowiednio nagłośniona. Posiadamy bardzo nowoczesne stanowisko pracy.  Specjalny podświetlony stół oraz profesjonalne oświetlenie sceniczne ruchome głowice na specjalnych podstawach sprawiają, że całość wygląda elegancko i profesjonalnie, a przy tym nie ma żadnych zbędnych dodatków na wierzchu (kable, przedłużacze).

Dysponujemy listą kilkunastu tysięcy utworów, ale ostatecznie dopasowujemy utwory do każdego towarzystwa indywidualnie, po uzgodnieniu z Parą młodą i według naszego doświadczenia. Zabawy zawszę dopasowujemy do preferencji i upodobań gości, tak aby zadowolić osoby w każdym wieku. Oprócz grania oczywiście wychodzimy do gości, robimy toasty, prowadzimy zabawy, oczepiny itd. Muzyka grana i miksowana na żywo z profesjonalnej konsoli firmy Pioneer. Cała impreza oraz zabawy prowadzone na wesoło i “na poziomie”.

Dodatkowo proponujemy Państwu profesjonalnych muzyków live:

  • Saksofonista grający solo i dogrywający do utworów granych przez DJ-a
  • Wokalistka śpiewająca bloki muzyczne równolegle z blokami granymi przez DJ.
  • Akordeonista w nowoczesnym lub tradycyjnym wydaniu.

Oprócz oprawy muzycznej oferujemy Państwu dodatki:

  • Dekoracja Światlem sali – więcej  w dziale Dekoracja Światłem
  • Profesjonalna maszyna do baniek mydlanych, dzięki którym kompletnie zaskoczycie gości, a dzieci będą miały niesamowity ubaw.
  • Taniec w chmurach – Dzięki profesjonalnej maszynie do ciężkiego dymu uzyskacie Państwo piękny efekt “tańca w chmurach”. Więcej w dziale taniec w chmurach
  • Multimedia – Oprócz grania utworów proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania multimedialne: miksowanie wideoteledysków na żywo wraz z utworami które są aktualnie grane.
  • Wielki metrowy LED napis LOVE 1×4 m + SERCE 1x1m2
  • Inne dodatki

dj na wesele

Skontaktuj się z nami w dziale KONTAKT, napisz czego dokładnie oczekujesz (dokładna data DD.MM.RRRR, jaka impreza, ile osób, ile godzin oraz inne istotne informacje), a wycenimy imprezę indywidualnie lub wyślemy cennik.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną na facebooku: https://www.facebook.com/pg/Art.Dj.Group/

 

Współpraca:

 

Magiczna Chwila – fotografia ślubna – Świetny fotograf ślubny (i nie tylko), który zachwyci Was nietuzinkowymi zdjęciami. Profesjonalny sprzęt, świetne podejście i świetna prezencja to jego mocne atuty.

 

Facebook